Gdzie kupić miód Manuka


Oryginalny miód Manuka dostępny jest w dobrych sklepach ze zdrową żywnością, sklepach zielarskich oraz aptekach. W przypadku tego produktu jest bardzo jasna polityka zarówno cenowa jak i dystrybucji. Tym samym nie znajdziemy go w supermarketach, a jego ceny w sklepach ze zdrową żywnością powinny być bardzo zbliżone do siebie. Dlatego jeżeli spotkaliście się z ofertą, która odbiega znacząco od cen w innych sklepach bądźcie czujni!

Niestety na rynku co jakiś czas można spotkać podróbki. Szczególnie dotyczy to miodów firmy Manuka Health (niebieska zakrętka). Firma ta jest na naszym rynku od ponad 10 lat, dlatego nie ma się co dziwić, że jej produkty bywają częściej podrabiane.

W celu zabezpieczenia się przed ewentualnymi podróbkami poproście sprzedawcę o certyfikat. Ma on obowiązek przedstawić dokument, w którym będzie widniał numer partii widoczny na opakowaniu miodu oraz dokładna informacja o faktycznym stężeniu MG / MGO.

W dziale „Certyfikacja UMF i MGO” znajdziecie dokładne informacje na temat obu certyfikacji oraz elementów, na które należy zwrócić uwagę. Jeżeli zastanawiacie się, który miód Manuka będzie najlepszym rozwiązaniem dla Waszego zdrowia i portfela zapraszamy do zapoznania się z dzialem "Który miód Manuka wybrać?"


Polecane miody Manuka

Poniżej przedstawiamy polecany prze nas miody Manuk. Pełną listę miodów możecie znaleźć w dziale "Sklep Manuka".


Autoryzowany sklep Manuka

Zachęcamy do zakupy w naszym sklepie ze zdrową żywnością Biopunkt.pl. Gwarantujemy oryginalne miody Manuka. Do każdego zamówienia dołączamy certyfikaty. Zamówienia można składać poprzez stronę internetową biopunkt.pl, bądź telefonicznie pod numerem (22) 404 27 27.


2017 © Copyright by miodmanuka.info. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.