Cena Miodu Manuka

Cena miodu manuka jest zależna od wielkości opakowania oraz od stężenia methylglyoxalu, który jest najistotniejszym wskaźnikiem jakości miodu. Dostępne są miody z MGO na poziomie 30+, a ich cena waha się w granicach 50 zł za 250g. Jednakże te najbardziej skuteczne zaczynają się od MGO 100+ poprzez 250+, 400+ a skończywszy na 550+. Cena tych ostatnich za 250g to już ponad 215 zł. Czyli czterokrotnie więcej. Jednak to co istotne, a zarazem najbardziej skuteczne, czyli stężenie methylglyoxalu jest już ponad osiemnastokrotnie większe niż w przypadku miodu MGO 30+. Tym samym zdecydowanie bardzie polecam miody o stężeniu MGO 400+ bądź MGO 550+ bowiem w ostatecznym rozrachunku są one tańsze.

Najczęściej wybieranym rodzajem miodów są miody o stężeniu MGO 400+. Jest to związane z wysokim stężeniem bakteriobójczego methylglyoxalu. Natomiast jeżeli chodzi o najczęściej wybieraną pojemność to jest to słoik 500g. Takie opakowanie wystarcza na około miesiąc.

Uwaga na podróbki miodu Manuka

UWAGA! Kolejną bardzo ważną kwestią są „wspaniałe promocje”. Proszę szczególnie być wyczulonym na ogromne przeceny. Ze względu iż miód manuka nie jest produktem tanim, szybko znaleźli się na rynku tacy, którzy starają się wprowadzić podróbki po mocno zaniżonych cenach. Pamiętajmy co nami kieruje w przypadku zakupu takiego miodu. Pierwszą i najważniejszą sprawą jest nasze zdrowie, dlatego polecam dokonywanie zakupów w sprawdzonych i polecanych sklepach. Jeżeli takowych nie znamy to przed zakupem dokonajmy porównania cen w kilku miejscach. Jeżeli różnica w cenie to kilka złotych wówczas będziemy wiedzieli, że sprzedawany miód jest po „normalnej” cenie.

Sklep z miodami manuka

Jeżeli chcecie poznać dokładne ceny miodów Manuka, dowiedzieć się jak wyglądją certyfikaty i kiedy możecie o nie poprosić, zapraszamy do artykułu Miód Manuka.


Autoryzowany sklep Manuka:

Najpopularniejszy miód Manuka

Poniżej przedstawiamy najpopularniejszy miód Manuka. Jest to opakowanie półkilogramowe miodu o stężeniu MGO 400+.

miód manuka mgo 400+ 500g

Kontakt:

Zapraszamy do pisania maili na adres bądź kontakt poprzez poniższy formularz.

imię i nazwisko:
telefon:
mail:


Kontakt

Jeżeli masz pytania odnośnie miodów manuka zapraszamy dontaktu z nami.

tel. (22) 404 27 27
tel. 509 420 156

Copytight

2015 © Copyright by miodmanuka.info. Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione.